1. Hem
  2. Frisör Stockholm

Salong Cupcake

4.9
333 Betyg
Rörstrandsgatan 32, 113 40, Stockholm
Välkommen till Cupcake Hairstyling! Vi jobbar här: Ermina - frisör Jennie - frisör Skönhetsdelen: Monika - (bokning via the GLAM bar academy på bokadirekt)
9660

Boka tjänst

Det finns tyvärr inga Sistaminutentider de närmsta 18 timmarna. Försök snart igen eller se ordinarie tider på Bokadirekt

Personal

noImage
4.9
Jennie
Top stylist
noImage
4.9
Ermina
Top stylist

Betyg och recensioner

Varför kan jag inte lämna ett omdöme?

För att säkerställa att omdömen kommer från faktiska besökare mejlar vi och ber om ett omdöme efter ett genomfört besök.

4.9 av 5Baserat på 333 betyg
5
(317)
4
(11)
3
(1)
2
(1)
1
(3)
Senaste recensionerna72 recensioner från 333 betyg
Joanna F.
Joanna F.
till Ermina
Blir alltid 100% nöjd! Så noga och proffsig på både färgning, klippning och bemötande:)
Sandra B.
Sandra B.
till Jennie
Så nöjd! Bästa Jennie ❤️
Elma K.
Elma K.
till Ermina
Supernöjd efter varje besök hos Ermina! Alltid lika lyhörd, proffsig och noggrann. Rekommenderas varmt!
Felicia F.
Felicia F.
till Ermina
Väldigt fint bemötande och klippningen blev super, tack Ermina!!
Visa fler recensioner

Om företaget

Vi, Jennie och Ermina öppnade vår salong 2010. Efter att ha arbetat flera år tillsammans i branschen ville vi ta steget och göra saker och ting på vårt eget sätt. Nu är vi fler i salongen. Vi är olika men ändå lika som tillsammans kompletterar varandra i alla lägen. Det gör att vi gillar varandra och älskar vårt jobb. Om det är ödets nyck eller bara en tillfällighet att Roy Anderssons film – En kärlekshistoria börjar just på vår gata låter vi vara osagt, men vi kan inte bortse från tanken på att det här är vår kärlekshistoria. Välkomna till Rörstrandsgatan 32!

Bilder

Detaljer och kontakt
    • Öppettider (Övrig information)
    • Varierade öppettider mellan 08.00-20.00
  • 07625859 XX
  • cupcakehair.se
  • Rörstrandsgatan 32, 113 40, Stockholm