Glowing Health by Sandra

4.9
64 Betyg
Residensgränd 20A, 831 31, Östersund
* Auktoriserad Hud & SPA Terapeut * AAS Degree in Therapeutic Massage *
22630

Boka tjänst

ÖGONBRYN

  • -10%
    Formning av Bryn
    15 minuter, 135 kr (ord. 150 kr)
    För tider fram till 13 mar
    Boka
  • -10%
    Färgning av Bryn
    15 minuter, 180 kr (ord. 200 kr)
    För tider fram till 13 mar
    Boka

VAXNING

  • -10%
    Vaxning Överläpp/Haka
    15 minuter, 270 kr (ord. 300 kr)
    För tider fram till 13 mar
    Boka

Personal

noImage
4.9
Sandra
Glowing Health by Sandra
Qliro
Hud & SPA Terapeut, Massage Terapeut

Betyg och recensioner

Varför kan jag inte lämna ett omdöme?

För att säkerställa att omdömen kommer från faktiska besökare mejlar vi och ber om ett omdöme efter ett genomfört besök.

4.9 av 5Baserat på 64 betyg
5
(58)
4
(6)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Senaste recensionerna34 recensioner från 64 betyg
Evelina B.
Evelina B.
till Sandra
Mysig lokal, avslappnande och skön massage. Trevlig och duktig massör
Jana B.
Jana B.
till Sandra
Trevlig och väldigt professionellt bemötande. jag fick både hjälp med det jag behövde samt lite "guld kant" i form av värmelampan på fötterna :-). Sandra rekommenderar jag varmt åt alla som vill ha med en kunnig och väldigt trevlig person att göra.
Emma-helena F.
Emma-helena F.
till Sandra
Proffsigt, avkopplande, perfekt!
Jacqueline H.
Jacqueline H.
till Sandra
Toppen! ☺️ Kommer gärna tillbaka ☺️
Visa fler recensioner

Om företaget

Hej! Välkommen till mitt företag Glowing Health by Sandra. Jag har valt att öppna eget för att kunna skräddarsy mina behandlingar för att uppnå målet av varje unik kunds behov. Jag började min resa 2008-2009 då jag gick utbildning genom TCM (Traditional Chinese Medicine) för Akupressur, vilket skapade grunden för mitt holistiska helhets tänk när det kommer till både hälsa och skönhet. Sedan gick jag min Hud & SPA terapeut utbildning på Yrkeshögskolan för Hudvård och SPA nere i Stockholm 2013-2014 och tog även CIDESCO examen. Sedan jobbade jag några år hemma i Sverige och 2016 började jag min utbildning till Massage Terapeut på Phoenix College i USA och tog min AAS (Associate of Applied Science) Degree i Terapeutic Massage. Efter examen jobbade jag på en fysioterapi klinik i USA tillsammans med fysioterapeuter/sjukgymnaster med mycket fokus på rehabilitering efter skador och operationer fram till slutet av 2022 och nu är jag tillbaka här i Östersund!

Bilder

Detaljer och kontakt
    • Öppet nu
    • Mån08:00 - 18:00
    • Tis08:00 - 18:00
    • Ons08:00 - 18:00
    • Tor08:00 - 18:00
    • Fre08:00 - 18:00
    • LörStängd
    • SönStängd
    • Öppettider (Övrig information)
    • Öppettider varierar, se alltid bokning för tillgängliga tider. Alltid tillgänglig på email/telefon eller återkopplar så snart jag kan. Vissa helger öppet! Ingång i gränden Residensgränd 20A. Tryck på porttelefonen!
  • 07681782 XX
  • Residensgränd 20A, 831 31, Östersund