1. Hem
  2. Skönhet Odenplan

Kate Powder Room

4.9
55 Betyg
Upplandsgatan 58, 113 28, Odenplan
Kära kunder. Välkommen till Powder Room-din destination för fixa fransar, ögonbrynen och även ansiktsbehändlingar. Powder Room finns i Odenplan centrum i Neilas Salong. Ny, lyxig skönhetssalong med lyxig utrustning och service. Kolla in och följ vår sociala profil på instagram. powder_room_stockholm salongneilas NYHET! Vi erbjuder hårborttagning med Diod Laser Cocoon Medical, bästa och mest effektiva lasern på marknaden! EMslim Nova Body Sculpting. Denna banbrytande behandling kombinerar elektromagnetisk teknologi med muskelstimulering för att skapa en dubbel effekt: fettförbränning och muskeluppbyggnad. Vällkomen, du kommer älska effekterna. Jag ser fram emot att välkomna dig och ge dig en upplevelse som fokuserar på kvalitet, din tillfredsställelse och det bästa resultatet skräddarsytt för dig. Prova också kobido-ansiktmassage. Detta är en mycket djup ansiktsmassage som gör att muskelspänningar försvinner, förbättrar ansiktet ovala och ger näring åt huden. Fransar och ögonbryn. Personal är certifierad och utbildad av de bästa tränarna i världsklass inom Lash och PMU-branschen. Vi arbetar med passion för göra din dag ännu bättre. Obs! Avbokning måste ske senast 24h innan bokad behandling. Dyker du inte upp på din bokade tid debiteras 100%. Avbokning sker ALLTID via www.bokadirekt.se med avboknings koden du fått i bekräftelsemailet vid bokning. INGA avbokningar görs via sms eller e-mail. Är du 15 min sen avbokas din tid och du debiteras 100%, detta godkänner du genom att göra din bokning via BokaDirekt.
20136

Boka tjänst

Yumi Lash lift och Bryn Lamination

  • -25%
    Yumi Brows Lift/Lamination
    60 minuter, 742.50 kr (ord. 990 kr)
    För tider fram till 23 feb
    Boka
  • -25%
    YUMI Lash Lift (popuö
    60 minuter, 825 kr (ord. 1 100 kr)Mer info
    För tider fram till 23 feb
    Boka
  • -25%
    Yumi pakietLash Lift and Brow Lamination
    70 minuter, 1 042.50 kr (ord. 1 390 kr)Mer info
    För tider fram till 23 feb
    Boka
  • -25%
    Lash Lift Julash
    60 minuter, 674.25 kr (ord. 899 kr)Mer info
    För tider fram till 23 feb
    Boka

Ögonfransförlängning

  • -25%
    Beam Light UV fransförlängning-allergisk vänliga
    120 minuter, 900 kr (ord. 1 200 kr)Mer info
    För tider fram till 23 feb
    Boka
  • -25%
    Nytt Set Lätt Volume Fransar
    120 minuter, 712.50 kr (ord. 950 kr)
    För tider fram till 23 feb
    Boka
  • -25%
    Singel Fransar Nytt Set
    70 minuter, 674.25 kr (ord. 899 kr)Mer info
    För tider fram till 23 feb
    Boka

Övrigt - Hudterapeut

  • -25%
    BioRePeel
    60 minuter, 937.50 kr (ord. 1 250 kr)Mer info
    För tider fram till 23 feb
    Boka

Personal

noImage
4.9
Kate
Lash Lift/Fransförlängning/HEAD SPA/Bio RePeel/microneedling/diod hårborttagning/Ems/EMASlim

Betyg och recensioner

Varför kan jag inte lämna ett omdöme?

För att säkerställa att omdömen kommer från faktiska besökare mejlar vi och ber om ett omdöme efter ett genomfört besök.

4.9 av 5Baserat på 55 betyg
5
(53)
4
(1)
3
(0)
2
(1)
1
(0)
Senaste recensionerna17 recensioner från 55 betyg
Malin Y.
Malin Y.
till Kate
Tyckte så mycket om att gå till Kate! Nöjd med resultatet, hon lyssnade noga på vad jag ville ha för fransar. Samt en väldigt avslappnade stund
Samira C.
Samira C.
till Kate
Bästa o underbart trevlig
Kate Powder Room
Kate Powder Room
Tack bästa Samira!
Katarina A.
Katarina A.
till Kate
Finaste fransarna och brynen jag någonsin fått och vanligtvis brukar det rinna mycket om mina ögon men Kate var så otroligt lätt på handen samtidigt som hon var väldigt noga med att få med alla små fransar att jag aldrig fick något svid eller obehag. Väldigt tacksam över så fina Yumi lashes och ett varmt och vänligt mottagande. Jag kan verkligen rekommendera Kate!
Kate Powder Room
Kate Powder Room
Vilken underbart recension Katarina! Yumi produkterna är speciellt dedikerade till känsliga kunder och de som behöver mer ögonfransvård🫶🏼
Jing S.
Jing S.
till Kate
Jättenöjd efter mitt första besök idag. En skön och avslappnad plats och erfaren expertis! Starkt rekommenderas till alla som vill ha fina fransar!
Kate Powder Room
Kate Powder Room
Bästa Jing! Jag är verkligen glad att du gillade ditt första besök. Du är välkommen igen. Tack för den fina recensionen🫶🏼
Visa fler recensioner

Om företaget

Ingen info ännu.

Certifieringar

Här kan du öppna utövares uppladdade certifikat för en tryggare behandling. Klicka på det certifikat ni önskar läsa under respektive utövare.

Bilder

Detaljer och kontakt
    • Öppet nu
    • MånStängd
    • TisStängd
    • Ons10:00 - 20:00
    • Tor10:00 - 22:00
    • Fre10:00 - 22:00
    • Lör10:00 - 22:00
    • SönStängd
  • 07363918 XX
  • Upplandsgatan 58, 113 28, Odenplan